Szukając dobrej księgowej odwiedź portal Znany Księgowy.

0
858

Jesteśmy rozpoznawalną firmą w Polsce. Stworzyliśmy markę skupiającą biura rachunkowe wokół siebie. Nasi klienci indywidualni pytają nas jakie biuro księgowe polecamy? Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się z jakimi biurami rachunkowymi współpracujemy w twoim mieście. Warto jest z nami współpracować gdyż posiadamy doświadczenie w dziedzinie księgowości nabyte w praktyce a nie   w teorii. Firma Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu proponuje szeroki zakres usług finansowoksięgowych i kadrowych. Praca z nami zawsze oznacza w pełni elastyczne warunki. Postawiliśmy na wysoką jakość, a ofertę dostosowujemy do wymagań klientów. Dzięki naszej firmie oszczędzasz pieniądze, związane z kupnem i utrzymaniem oprogramowania w firmie, obniżasz koszty zatrudnienia oraz kursów pracowników działu finansowoksięgowego. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy obsługuje firmy z całej Polski. Prowadzimy obsługę również w kilku językach. Przy świadczeniu naszych usług przywiązujemy wielką wagę do tego by każde zlecenie było wykonane sprawnie, profesjonalnie i w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz normami zawodowymi. Dzięki naszej fachowej pomocy Klienci nie muszą zatrudniać specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin: a pamiętajmy, że rozbudowa własnych działów HR i księgowości może generować duże koszty dla firmy. Nasz cel to zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Nie czekaj. Sprawdź naszą ofertę na usługi księgowe.

W biurze rachunkowym Znany Księgowy zajmujemy się sporządzeniem deklaracji zus czy sprawozdań finansowych, prowadzeniem pełnej księgowości i innymi usługami księgowymi czy rachunkowymi. Nasza praca obejmuje standardowe usługi księgowe tj: organizacja księgowości, opracowanie oraz wdrożenie procedur, prowadzenie książki przychodów oraz rozchodów, prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów oraz usług, prowadzenie i rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, przygotowanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, pomoc  przy zakończeniu prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, pomoc przy starcie firmy, pomoc w wyprowadzaniu zaległości księgowych oraz podatkowych, rozliczanie finansów z pfron, sprawozdania dla gus. Działalność biura księgowego objęta jest ochroną ubezpieczenia oc z tytułu świadczonych usług. Oferujemy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz usługi optymalizacji podatkowej. Zapraszamy do nas. Zmień swojego dotychczasowego księgowego na biuro księgowe polecone przez Portal Znany Księgowy. Z nami wasza firma będzie rozwijać się jeszcze szybciej. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.